KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11334515
nr 1133 4515
Gravyrer
3 st, bland annat 1800-tal, religiösa motiv, bildmått: 27x30 - 38-26
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 20:11:19
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr